Dach-Dom Andrzej Piwowarczyk

Drzwi wewnętrzne

Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży produktów największych producentów w Polsce. W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty z katalogów wyżej podanych producentów. Produkty są dostarczane do nas na zamówienie.

Dach-Dom- gwarancja dobrych drzwi

Nasza oferta drzwi wewnętrznych to produkty najwększych polskich producentów, takich jak POL-SKONE, PORTA, DRE, INTENSO czy ERKADO. Dzięki współpracy z najlepszymi, możemy zaoferować państwu drzwi najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Przedstawiamy wybrane modele. Szczegółowy opis wszystkich dostępnych modeli znajduje się w katalogach PDF.

Nasze produkty tworzone są przez wysokiej klasy specjalistów, kierujących się w pracy pasją i profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na kreatywność naszych Klientów, zapewniając największą na rynku ofertę niestandardowych

produktów o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dążymy do tego, by PORTA była synonimem najwyższej jakości drzwi w najlepszych cenach. Dział Innowacji oraz Dział R&D dbają o to, by nasze produkty odzwierciedlały tendencje światowego designu, zarówno w kontekście nowoczesnego wzornictwa jak i nowatorskich, przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych. Liczne nagrody przyznane nam dzięki rekomendacji Konsumentów, Wykonawców i Architektów są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Uzyskując w tym roku tytuły Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands 2013/2014 znaleźliśmy się w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek: TVN, Apple, Coca-Cola, wyróżniających się odwagą i inicjatywą w wytyczaniu nowych trendów.

Zobacz kolekcje:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Scroll to Top