Systemy rynnowe

Firma specjalizuje się w projektowaniu, modernizacji, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Galeco posiada w swojej ofercie nowoczesne systemy orynnowania o różnorodnych rozmiarach i kolorach. Posiadają one dobrą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zginanie oraz na odbarwianie. Odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej. Systemy te wyróżnia charakterystyczny kształt rynny, która z obu stron ma wywinęte do wewnątrz krawędzie zapobiegające wychlapywaniu wody.

System rynnowy Galeco PVC

System rynnowy Galeco PVC to nowa jakość orynnowania zamknięta w nowoczesnej technologii wykonania - koekstruzji. Specjalnie opracowany materiał PVC posiada zwiększoną odporność na promieniowanie UV, zapewnia trwałość koloru w zmiennych warunkach atmosferycznych oraz wysoki i długotrwały połysk. System rynnowy Galeco PVC z pewnością wywoła uśmiech na deszcz… na lata.

System rynnowy Galeco Stal Galeco LUXOCYNK

System rynnowy Galeco STAL Budując dom, myślisz nie tylko o dzieciach, ale także o wnukach. Dlatego właśnie opracowaliśmy trwałe i solidne rozwiązania, które zapewnią Ci komfort i uśmiech na długie lata. System rynnowy Galeco STAL to gwarancja wieloletniego zadowolenia z doskonałego zakupu i… uśmiech na deszcz.

System rynnowy Galeco LUXOCYNK Galeco wprowadziło na rynek nowy system orynnowania – Galeco LUXOCYNK. Nowy materiał jest najbardziej ekonomicznym wyborem w ofercie Galeco, gwarantując jednocześnie wysoką jakość użytkowania. System Galeco LUXOCYNK oprócz tradycyjnej powłoki cynkowej pokryty jest powłoką polimerową oraz chromem tworząc stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniącą stal przed korozją. Nowy system produkowany jest w rozmiarze 135/100, 150/100 oraz 150/120, a jego kształtki i elementy długie są analogiczne do sprawdzonego Systemu Galeco STAL.