Drzwi zewnętrzne

Nasza oferta drzwi zewnętrznych to produkty najwększych polskich producentów, takich jak POL-SKONE, PORTA, DRE, INTENSO czy ERKADO. Dzięki współpracy z najlepszymi, możemy zaoferować państwu drzwi najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Przedstawiamy wybrane modele. Szczegółowy opis wszystkich dostępnych modeli znajduje się w katalogach PDF.

VIKING

Firma VIKKING KTS Sp. z o.o. już od 1991 r. realizuje swą misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne. Nie ustając w wysiłkach, by sprostać oczekiwaniom rynku oraz swych partnerów, nieustannie rozwija swoją ofertę kompozytowych drzwi wejściowych.

Zobacz kolekcje:

GERDA

Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).

Zobacz kolekcje:

PORTA

Nasze produkty tworzone są przez wysokiej klasy specjalistów, kierujących się w pracy pasją i profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na kreatywność naszych Klientów, zapewniając największą na rynku ofertę niestandardowych produktów o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dążymy do tego, by PORTA była synonimem najwyższej jakości drzwi w najlepszych cenach. Dział Innowacji oraz Dział R&D dbają o to, by nasze produkty odzwierciedlały tendencje światowego designu, zarówno w kontekście nowoczesnego wzornictwa jak i nowatorskich, przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych. Liczne nagrody przyznane nam dzięki rekomendacji Konsumentów, Wykonawców i Architektów są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Uzyskując w tym roku tytuły Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands 2013/2014 znaleźliśmy się w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek: TVN, Apple, Coca-Cola, wyróżniających się odwagą i inicjatywą w wytyczaniu nowych trendów.

Zobacz kolekcje:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.