Blachy dachowe

Blachodachówka Venecja

Wenecja - magiczna, wyjątkowa, barwna – wprost idealna. Tak od zawsze postrzegana jest włoska Wenecja i tak samo perfekcyjna i barwna jest Venecja – blachodachówka modułowa Firmy BUDMAT. Piękna linia, idealna geometria, kształt przywodzący na myśl dachówkę ceramiczną a zarazem nowoczesna i perfekcyjnie układająca się na dachu. Taka właśnie jest blachodachówka modułowa VENECJA, która pobudza wyobraźnię.
W stałej ofercie firmy BUDMAT Venecja dostępna jest w wielu najbardziej popularnych kolorach do wyboru oraz aż w dwóch wyjątkowych powłokach: szwedzkiej Prelaq X-Matt oraz niemieckiej powłoce matowej D-Matt. Powłoki te poza najważniejszą funkcją ochronną mają także ogromne walory dekoracyjne. Dzięki temu blachodachówka modułowa Venecja jest dedykowana dla niemalże każdego odbiorcy i idealnie sprawdzi się jak pokrycie dachowe każdego obiektu.
Do innowacyjnej blachodachówki modułowej oferujemy komplet obróbek blacharskich, stalowy system rynnowy Flamingo a nawet stalowe ogrodzenie. Produkty oferowane przez BUDMAT® spełniają marzenia o domu idealnym, zapewniają bezpieczeństwo, najlepszą jakość oraz najdłuższą na rynku gwarancję – nawet do 50 lat. Stalowe pokrycia dachowe firmy BUDMAT® wytwarzane są z najwyższej jakości stali: szwedzkich blach huty SSAB. W ramach ścisłej współpracy z dostawcami materiałów oraz klientami, huta nieustannie doskonali technologię produkcji.
Materiałem wyjściowym jest tu blacha stalowa o podwyższonej wytrzymałości, ogniowo ocynkowana, gdzie masa powłoki cynku wynosi przynajmniej 275 g/m2. Blacha jest odpowiednio zabezpieczona przed występowaniem korozji. Co więcej blacha stalowa używana do produkcji pokryć modułowych jest pokryta unikatową powłoką Prelaq X-Matt. BUDMAT® jako jedyny producent na polskim rynku używa stali z tą powłoką do produkcji blachodachówki modułowej. W ofercie BUDMAT modułówka Venecja dostępna jest także w powłoce D-Matt z niemieckiej huty Arcelor Mittal.

Katalogi produktów BUDMAT

venecja modułowa
blachodachówka
blachy trapezowe

Firma BLACHDOM PLUS powstała w 2001 r. Od początku istnienia zajmowała się dystrybucją pokryć dachowych i elewacyjnych z blachy, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z dachem z blachy. W wyniku nabytych doświadczeń postanowiliśmy rozpocząć produkcję blach dachówkowych i trapezowych. Do produkcji pokryć dachowych firma BLACHDOM PLUS używa wyłącznie materiałów z renomowanych hut w Europie, a najnowocześniejsze maszyny do profilowania dostępne na rynku polskim pozwalają uzyskać produkt o wysokiej jakości, estetycznym wyglądzie i długoletniej gwarancji.

Blachy dachówkowe

Firma BLACHDOM PLUS oferuje Państwu dwa rodzaje przetłoczenia blach dachówkowych:
- BONA
- PERŁA
Obydwa przetłoczenia charakteryzuje połączenie w sobie tradycji oraz nowoczesnej technologii. Estetyczny wygląd, realizowanie blach wg. podanych długości, szeroka gama kolorów, stanowi możliwość dopasowania produktu do indywidualnych wymagań klientów. Lekka waga (ok. 5 kg/m2) nie powoduje nadmiernego obciążenia konstrukcji dachowej. Podwójny rowek kapilarny zapewnia szczelność na łączeniach blach. Zalecane maksymalne długości arkusza blachodachówki to: 5,39 mb.

Blachy trapezowe

Firma BLACHDOM PLUS oferuje Państwu pięć rodzajów przetłoczenia blach trapezowych: T-8, T-14, T-18, T-35, T-50.

Profil T-8 jest profilem przewidzianym na elewacje oraz na podbitki. Charakteryzuje się mniejszą sztywnością przetłoczenia. W związku z tym zalecana maksymalna długość arkusza to 5 mb

T-14 i T-18 to profile uniwersalne stosowane zarówno na elewacje jak i na dachy. Przetłoczenia te charakteryzują się dużą wydajnością szerokości użytkowej w stosunku do szerokości całkowitej. Posiadają w związku z tym rowki kapilarne, które zapewniają szczelność na łączeniach arkuszy. Maksymalna zalecana długość arkusza to 8 mb.

Blachy T-35 i T-50 przewidziane są głównie na duże obiekty typu budynki przemysłowe, hale, wiaty oraz tam gdzie nachylenie dachu jest niewielkie (zapewniają szczelność). Stosowane są również jako sufity i szalunki do zalewania betonem. Ze względu na konstrukcyjny charakter, nie wymagają rozmieszczenia podpór tak gęsto jak w przypadku niższych profili. Dodatkowe przetłoczenia wzmacniają sztywność konstrukcji i zapewniają estetyczny wygląd.